DIMMER UNIVERSAL KOMFORT 500W SKAPMONTERT 2 MODULER
| Lengde (mm) | 65 |
| Bredde (mm) | 35 |
| Høyde (mm) | 85 |
| Monteringsarrangement | Basiselement |
| Betjeningsmåte | Vri-/trykknapp |
| Seriedimmer | Ja |
| Type last | Universal |
| Omformer inngang | Nei |
| Lysverdiminne | Ja |
| Kan brukes med knapp | Ja |
| Kan brukes med bevegelsessensor | Nei |
| Kan brukes med indikator for tilstedeværelse | Nei |
| Kan brukes med tidsbryter/timer | Nei |
| Kan brukes med overføringsknapp | Nei |
| Kan brukes med infrarød-knapp | Nei |
| Monteringsmetode | REG |
| Type feste | Feste med klo |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Termoplast |
| Halogenfri | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Type overflate | Matt |
| Farge | Grå |
| RAL-nummer (lignende) | 9001 |
| Gjennomsiktig | Nei |
| Egnet for beskyttelsesgrad (IP) | IP20 |
| Frekvensområde | 50 Hz |
| Frekvensområde | 60 Hz |
| Styrespenning fra/til | 195.5 V |
| Styrespenning fra/til | 253 V |
| Tilkoblingstype | Skruklemme |
| Ledertverrsnitt fra/til | 1.5 mm² |
| Ledertverrsnitt fra/til | 6 mm² |
| Enhet bredde | 35 mm |
| Enhet høyde | 85 mm |
| Enhet dybde | 62 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.18 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 48 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 55 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.165 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 48 |
| D-pak Lengde (mm) | 365 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 230 |
| D-pak Vekt (kg) | 8.31 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1152 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1158 |
| T-pak Vekt (kg) | 222.44 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |