DOBBEL FJÆRSPENNE
| Lengde (mm) | 28 |
| Bredde (mm) | 42 |
| Høyde (mm) | 52 |
| Bredde | 42 mm |
| Høyde | 52 mm |
| Dybde | 28 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 10 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 115 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 95 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 85 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.022 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 10 |
| M-pak Lengde (mm) | 115 |
| M-pak Bredde (mm) | 95 |
| M-pak Høyde (mm) | 85 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.22 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 100 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 320 |
| D-pak Høyde (mm) | 210 |
| D-pak Vekt (kg) | 2 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2400 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1150 |
| T-pak Vekt (kg) | 53 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
