Dobbel snepptårn FWB
| Lengde (mm) | 30 |
| Bredde (mm) | 110 |
| Høyde (mm) | 80 |
| Type tilbehør/reservedel | Festedeler/-sett |
| Materiale | Andre |
| Bredde | 110 mm |
| Høyde | 80 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.02 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 40 |
| M-pak Lengde (mm) | 125 |
| M-pak Bredde (mm) | 110 |
| M-pak Høyde (mm) | 40 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.024 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 40 |
| D-pak Lengde (mm) | 290 |
| D-pak Bredde (mm) | 195 |
| D-pak Høyde (mm) | 180 |
| D-pak Vekt (kg) | 1.06 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1600 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1030 |
| T-pak Vekt (kg) | 110.2 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
