Dobbel stikk SL 80mm svart
| Weight (net) | 0.713 |
| ETIM-klasse | EC000079 Koblingsboks for sokkelistkanal |
| Høyde sokkelistkanal | 80 mm |
| Dybde sokkelistkanal | 20 mm |
| Antall apparatenheter | 2 |
| Monteringsmetode installasjonsenhet | Fabrikkmontert |
| Monteringsretning | Horisontal |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| RAL-nummer | 9011 |
| Driftstemperaturområde | 5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 128 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 130 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 48 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.27 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 130 |
| M-pak Bredde (mm) | 130 |
| M-pak Høyde (mm) | 50 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.27 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 4 |
| D-pak Lengde (mm) | 285 |
| D-pak Bredde (mm) | 195 |
| D-pak Høyde (mm) | 145 |
| D-pak Vekt (kg) | 1.24 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 352 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1045 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |