Dokumentholder A4, selvklebende plast, for tegninger etc
| Lengde (mm) | 32 |
| Bredde (mm) | 264 |
| Høyde (mm) | 237 |
| Bredde for skapinnbygging | 264 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Gjennomsiktig | Nei |
| Selvklebende montering | Ja |
| Høyde | 237 mm |
| Bredde | 264 mm |
| Dybde | 32 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 33 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 237 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 264 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.206 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 20 |
| M-pak Lengde (mm) | 375 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 30 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.16 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 20 |
| D-pak Lengde (mm) | 470 |
| D-pak Bredde (mm) | 300 |
| D-pak Høyde (mm) | 285 |
| D-pak Vekt (kg) | 3.88 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 675 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1150 |
| T-pak Vekt (kg) | 118.12 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
