Dokumentholder A4, selvklebende plastlomme, for kursfortegnelse
| Lengde (mm) | 240 |
| Bredde (mm) | 330 |
| Høyde (mm) | 1 |
| Bredde for skapinnbygging | 225 mm |
| Gjennomsiktig | Ja |
| Selvklebende montering | Ja |
| Høyde | 315 mm |
| Dybde | 3 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 220 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 35 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 290 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.038 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 10 |
| M-pak Lengde (mm) | 349 |
| M-pak Bredde (mm) | 250 |
| M-pak Høyde (mm) | 5 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.28 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 800 |
| D-pak Lengde (mm) | 520 |
| D-pak Bredde (mm) | 390 |
| D-pak Høyde (mm) | 240 |
| D-pak Vekt (kg) | 23.22 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 4000 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 870 |
| T-pak Vekt (kg) | 257.2 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
