Driftstimeteller, til 99999 timer
| Lengde (mm) | 64 |
| Bredde (mm) | 35 |
| Høyde (mm) | 85 |
| Telleområde | 99999 h |
| Tilbakestillingsfunksjon | Resetknapp |
| Driftsindikering | Ja |
| Antall tegn | 6 |
| Spenningstype | AC |
| Frekvensområde inngående spenning | 50 Hz |
| Frekvensområde inngående spenning | 50 Hz |
| Gangnøyaktighet per dag | 360 s |
| Bredde | 35 mm |
| Høyde | 90 mm |
| Bredde i antall modulmellomrom | 2 |
| Innbyggingsdybde | 60 mm |
| Frontplate bredde | 35 mm |
| Frontplate høyde | 90 mm |
| Utsparingsdiameter | 45 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.097 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 60 |
| M-pak Lengde (mm) | 98 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 41 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.099 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 60 |
| D-pak Lengde (mm) | 365 |
| D-pak Bredde (mm) | 321 |
| D-pak Høyde (mm) | 214 |
| D-pak Vekt (kg) | 6.152 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1006 |
| T-pak Vekt (kg) | 170.648 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
