Easy varmeaktor 6 kanaler 24/230V
| Lengde (mm) | 68.4 |
| Bredde (mm) | 71 |
| Høyde (mm) | 89.8 |
| Bussystem EIB/KNX | Ja |
| Bussystem KNX-Radio | Nei |
| Bussystem radiofrekvens | Nei |
| Bussystem LON | Nei |
| Bussystem Powernet | Nei |
| Toveis trådløs kommunikasjon | Nei |
| Bredde i antall modulmellomrom | 4 |
| Busstilkobling inkludert | Ja |
| Avtagbar busmodul | Nei |
| Kontinuerlig pådrag | Ja |
| Vekslende pådrag | Ja |
| Ventilbeskyttelsesfunksjon | Ja |
| Håndbryter | Ja |
| Maks koblingsstrøm ohmsk last) | 0.16 A |
| Antall utganger | 6 |
| Maks utgangsstrøm | 0.16 A |
| Bryterspenning fra/til | 24 V |
| Bryterspenning fra/til | 230 V |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.27 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 24 |
| M-pak Lengde (mm) | 118 |
| M-pak Bredde (mm) | 97 |
| M-pak Høyde (mm) | 82 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.278 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 24 |
| D-pak Lengde (mm) | 364 |
| D-pak Bredde (mm) | 318 |
| D-pak Høyde (mm) | 249 |
| D-pak Vekt (kg) | 7.095 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 576 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1146 |
| T-pak Vekt (kg) | 193.28 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
