Effektbryter elektronisk vern lsi, just. 3×252 – 630A (Ir 0,4 – 1xIn) Ik 50kA
| Lengde (mm) | 145 |
| Bredde (mm) | 210 |
| Høyde (mm) | 433 |
| Nominell kontinuerlig strøm Iu | 630 A |
| Merkespenningsområde | 220 V |
| Merkespenningsområde | 690 V |
| Nominell verdi kortslutningsbryteevne lcu ved 400 V, 50 Hz | 50 kA |
| Innstillingsområde for overlastutløser | 252 A |
| Innstillingsområde for overlastutløser | 630 A |
| Apparatkonstruksjon | Komplett utstyr i kapslingen |
| Integrert jordfeilvern | Nei |
| Tilkoblingstype hovedstrømkrets | Bolttilkobling |
| Egnet for montasje på DIN-skinne | Nei |
| Montering på DIN skinne mulig | Nei |
| Med integrert underspenningsutløser | Nei |
| Antall poler | 3 |
| Plasseringen av tilkoblinger for hovedstrømkrets | Foran |
| Utførelse av betjeningselement | Knapp |
| Komplett apparat med beskyttelsesenhet | Ja |
| Integrert motordrift | Nei |
| Motordrift som opsjon | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP40 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 530 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 310 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 191 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 11.08 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 530 |
| M-pak Bredde (mm) | 310 |
| M-pak Høyde (mm) | 192 |
| M-pak Vekt (kg) | 11.08 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 16 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 200.28 |
| Brukermanual (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Generell teknisk datafil | Download here |