Effektbryter elektronisk vern lsi, just. 4×100 – 250A (Ir 0,4 – 1xIn) Ik 50kA
| Weight (net) | 6.988 |
| ETIM-klasse | EC000228 Effektbryter for trafo-, generator- og anleggsvern |
| Nominell kontinuerlig strøm Iu | 250 A |
| Merkespenningsområde | 220 V |
| Merkespenningsområde | 690 V |
| Nominell verdi kortslutningsbryteevne lcu ved 400 V, 50 Hz | 50 kA |
| Innstillingsområde for overlastutløser | 100 A |
| Innstillingsområde for overlastutløser | 250 A |
| Innstillingsområde for momentan kortslutningsutløser | 1400 A |
| Innstillingsområde for momentan kortslutningsutløser | 3250 A |
| Apparatkonstruksjon | Innbyggingsapparat, fastmontert |
| Integrert jordfeilvern | Nei |
| Tilkoblingstype hovedstrømkrets | Skrukobling |
| Egnet for montasje på DIN-skinne | Nei |
| Montering på DIN skinne mulig | Nei |
| Utløsermelder tilgjengelig | Nei |
| Med integrert underspenningsutløser | Nei |
| Antall poler | 4 |
| Plasseringen av tilkoblinger for hovedstrømkrets | Foran |
| Utførelse av betjeningselement | Knapp |
| Komplett apparat med beskyttelsesenhet | Ja |
| Integrert motordrift | Nei |
| Motordrift som opsjon | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP40 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 260 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 140 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 185 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 7 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 100 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| Brukermanual (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Generell teknisk datafil | Download here |
