Effektbryter termisk – magnetisk, just. 4×25 – 40A (Ir 0,63-0,8-1xIn) Ik 40kA
| Lengde (mm) | 150 |
| Bredde (mm) | 110 |
| Høyde (mm) | 108 |
| Nominell kontinuerlig strøm Iu | 40 A |
| Merkespenningsområde | 220 V |
| Merkespenningsområde | 415 V |
| Nominell verdi kortslutningsbryteevne lcu ved 400 V, 50 Hz | 40 kA |
| Innstillingsområde for overlastutløser | 25 A |
| Innstillingsområde for overlastutløser | 40 A |
| Innstillingsområde for momentan kortslutningsutløser | 600 A |
| Innstillingsområde for momentan kortslutningsutløser | 600 A |
| Effekttap | 11 W |
| Apparatkonstruksjon | Innbyggingsapparat, fastmontert |
| Integrert jordfeilvern | Nei |
| Egnet for montasje på DIN-skinne | Ja |
| Montering på DIN skinne mulig | Nei |
| Utløsermelder tilgjengelig | Ja |
| Med integrert underspenningsutløser | Nei |
| Antall poler | 4 |
| Plasseringen av tilkoblinger for hovedstrømkrets | Foran |
| Komplett apparat med beskyttelsesenhet | Ja |
| Integrert motordrift | Nei |
| Motordrift som opsjon | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 150 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 170 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 110 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 6 |
| M-pak Lengde (mm) | 170 |
| M-pak Bredde (mm) | 150 |
| M-pak Høyde (mm) | 115 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.33 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 6 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 220 |
| D-pak Vekt (kg) | 8.365 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 144 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1026 |
| T-pak Vekt (kg) | 223.76 |
| Brukermanual (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Generell teknisk datafil | Download here |
