ENDELOKK BRHN 70130, Lysgrå
| ETIM-klasse | EC000872 Utvendig hjørne på veggkanal |
| Bredde | 130 mm |
| Dybde | 67 mm |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| RAL-nummer | 7035 |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Driftstemperaturområde | -30 °C |
| Driftstemperaturområde | 90 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 130 |
| M-pak Bredde (mm) | 70 |
| M-pak Høyde (mm) | 20 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.035 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 10 |
| D-pak Lengde (mm) | 180 |
| D-pak Bredde (mm) | 130 |
| D-pak Høyde (mm) | 100 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.48 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2880 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 163.24 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
