ENDELOKK LF30045hvit
| Weight (net) | 0.008 |
| ETIM-klasse | EC000866 Endestykke for installasjonskanal |
| Høyde | 30 mm |
| Bredde | 45 mm |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | ABS |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Egnet for funksjonsopprettholdelse | Nei |
| Type feste | Låsbar |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer | 9016 |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP40 |
| Slagfasthet | IK07 |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 90 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 45 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 32 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 22 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.008 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 45 |
| M-pak Bredde (mm) | 30 |
| M-pak Høyde (mm) | 20 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.007 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 5 |
| D-pak Lengde (mm) | 180 |
| D-pak Bredde (mm) | 130 |
| D-pak Høyde (mm) | 50 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.075 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 7200 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 133 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |