Endestopper 35/ 50mm2, til KXA35LH/ -NH/ -E
| Lengde (mm) | 50 |
| Bredde (mm) | 10 |
| Høyde (mm) | 60 |
| Eksplosjonssikker utførelse Ex e | Nei |
| Internt koblede trinn | Nei |
| Monteringsmetode | DIN-skinne, 35 mm |
| Isolasjonmaterialets flammehemmende klasse i henhold til UL94 | V2 |
| Bredde | 8 mm |
| Høyde | 38 mm |
| Dybde | 49 mm |
| Terminalplate nødvendig | Nei |
| Farge | Svart |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 100 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 100 |
| M-pak Lengde (mm) | 170 |
| M-pak Bredde (mm) | 120 |
| M-pak Høyde (mm) | 140 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.37 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 10000 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
