Endestykke BR65100 alu
| Bredde (mm) | 100 |
| Høyde (mm) | 68 |
| Bredde | 100 mm |
| Dybde | 68 mm |
| Tykkelse | 2 mm |
| Skjøtedeksel | Ja |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Driftstemperaturområde | -30 °C |
| Driftstemperaturområde | 90 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 100 |
| M-pak Bredde (mm) | 70 |
| M-pak Høyde (mm) | 20 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.033 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 15 |
| D-pak Lengde (mm) | 250 |
| D-pak Bredde (mm) | 180 |
| D-pak Høyde (mm) | 100 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.57 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2160 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1040 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
