Endestykke BRP65130 hvit
| Weight (net) | 0.038 |
| ETIM-klasse | EC000873 Endestykke på veggkanal |
| Bredde | 130 mm |
| Dybde | 65 mm |
| Tykkelse | 2 mm |
| Modell / utførelse | Symmetrisk |
| Egnet for | Venstre/høyre |
| Skjøtedeksel | Ja |
| Type feste | Låsbar |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Andre |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer | 9016 |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP40 |
| Driftstemperaturområde | -30 °C |
| Driftstemperaturområde | 90 °C |
| Slagfasthet | IK07 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 30 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 70 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 135 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.038 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 130 |
| M-pak Bredde (mm) | 65 |
| M-pak Høyde (mm) | 25 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.046 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 5 |
| D-pak Lengde (mm) | 190 |
| D-pak Bredde (mm) | 130 |
| D-pak Høyde (mm) | 105 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.28 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 990 |
| T-pak Vekt (kg) | 105.64 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| BIM objektfil Archicad | Download here |
| BIM objektfil Revit | Download here |