Endestykke for LF kanal 40,60×90
| Weight (net) | 0.031 |
| ETIM-klasse | EC000866 Endestykke for installasjonskanal |
| Høyde | 60 mm |
| Bredde | 90 mm |
| Modell / utførelse | Venstre/høyre |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Andre |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Egnet for funksjonsopprettholdelse | Nei |
| Type feste | Låsbar |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer | 9016 |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Slagfasthet | IK07 |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 90 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 17 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 62 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.037 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 10 |
| M-pak Lengde (mm) | 100 |
| M-pak Bredde (mm) | 40 |
| M-pak Høyde (mm) | 30 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.034 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 10 |
| D-pak Lengde (mm) | 180 |
| D-pak Bredde (mm) | 130 |
| D-pak Høyde (mm) | 100 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.393 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2880 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 800 |
| T-pak Vekt (kg) | 138.184 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |