ENDESTYKKE FOR LF20035 GRÅ
| Lengde (mm) | 37 |
| Bredde (mm) | 22 |
| Høyde (mm) | 20 |
| Høyde | 20 mm |
| Bredde | 33 mm |
| Modell / utførelse | Venstre/høyre |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | PVC (Polyvinylklorid) |
| Halogenfri | Nei |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Egnet for funksjonsopprettholdelse | Nei |
| Type feste | Låsbar |
| Farge | Grå |
| RAL-nummer | 7030 |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Slagfasthet | IK07 |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 5 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.003 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 5 |
| M-pak Lengde (mm) | 70 |
| M-pak Bredde (mm) | 50 |
| M-pak Høyde (mm) | 20 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.017 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 20 |
| D-pak Lengde (mm) | 180 |
| D-pak Bredde (mm) | 130 |
| D-pak Høyde (mm) | 50 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.107 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 24480 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1700 |
| T-pak Vekt (kg) | 155.968 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
