ENKEL FJÆRSPENNE
| Lengde (mm) | 4.7 |
| Bredde (mm) | 2.3 |
| Høyde (mm) | 1.8 |
| Bredde | 42 mm |
| Høyde | 52 mm |
| Dybde | 28 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 175 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 135 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.016 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 20 |
| M-pak Lengde (mm) | 175 |
| M-pak Bredde (mm) | 135 |
| M-pak Høyde (mm) | 60 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.335 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 11520 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
