FASESKINNE 1P 80A 12 MOD
| Lengde (mm) | 1 |
| Bredde (mm) | 1 |
| Høyde (mm) | 1 |
| Antall faser | 1 |
| Antall poler | 1 |
| Egnet for antall enheter | 12 |
| Fordelingsmåling | 17.8 mm |
| Tverrsnitt | 16 mm² |
| Lengde | 210 mm |
| Kan kuttes i størrelse | Ja |
| Bredde i antall modulmellomrom | 12 |
| Nominell kontinuerlig strøm Iu | 80 A |
| Isolert | Ja |
| Type merkespenning | 4.5 kV |
| Maks nominell driftsspenning Ue | 415 V |
| Egnet for enheter med N-leder | Nei |
| Egnet for enheter med hjelpekontakt | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 10 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 10 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 10 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.06 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 100 |
| M-pak Lengde (mm) | 220 |
| M-pak Bredde (mm) | 150 |
| M-pak Høyde (mm) | 130 |
| M-pak Vekt (kg) | 6.06 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 6000 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 930 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
