FESTESKINNE FOR VEGGSKAP IP44 2 METER
| Weight (net) | 1.799 |
| ETIM-klasse | EC002625 Montasjetilbehør (koblingsskap) |
| Type tilbehør/reservedel | Andre |
| Bredde | 80 mm |
| Høyde | 30 mm |
| Dybde | 2100 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 1000 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.5 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 2100 |
| M-pak Bredde (mm) | 100 |
| M-pak Høyde (mm) | 40 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.8 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 200 |
| Teknisk vedlegg 1 (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
