FJERNBRYTER 230V 16A 1 STK NO LYDLØST RELE
| Lengde (mm) | 61 |
| Bredde (mm) | 17.5 |
| Høyde (mm) | 95 |
| Funksjon | Elektronisk, bryter |
| Monteringsmetode | DIN-skinne |
| Bredde i antall modulmellomrom | 18 |
| Innbyggingsdybde | 64 mm |
| Antall NO-kontakter | 1 |
| Styrespenning 1 | 230 V |
| Styrespenning 1 | 230 V |
| Type styrespenning 1 | AC |
| Frekvens styrespenning 1 | 50 Hz |
| Frekvens styrespenning 1 | 60 Hz |
| Type styrespenning 2 | AC |
| Frekvens styrespenning 2 | 50 Hz |
| Frekvens styrespenning 2 | 60 Hz |
| Nominell brytestrøm | 16 A |
| Matespenningsområde | 230 V |
| Matespenningsområde | 230 V |
| Type matespenning | AC |
| Maks glødelampelast | 1500 W |
| Maks lysrørslast | 1200 VA |
| Maks lysrørslast (duo-krets) | 600 VA |
| Maks lysrørslast (parallell kompensert) | 300 VA |
| Maks brytestrøm (cos phi = 0,6) | 16 A |
| Manuell drift | Ja |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.08 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 108 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 25 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.08 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 108 |
| D-pak Lengde (mm) | 355 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 215 |
| D-pak Vekt (kg) | 8.815 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2592 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1034 |
| T-pak Vekt (kg) | 234.56 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
