Flatvinkel for BRP i 130mm str svart
| Lengde (mm) | 185 |
| Bredde (mm) | 131 |
| Høyde (mm) | 131 |
| Bredde | 130 mm |
| Dybde | 65 mm |
| Retning | Stigende/fallende |
| Symmetrisk | Ja |
| Modell / utførelse | Hettefasong |
| Vinkelområde | 90 ° |
| Vinkelområde | 90 ° |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Andre |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Farge | Svart |
| RAL-nummer | 9011 |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Med kanalkobling | Nei |
| Montasjehull i bunnen | Nei |
| Monteringssett for deksel | Overlappende |
| Med kabelklammer | Nei |
| Driftstemperaturområde | -30 °C |
| Driftstemperaturområde | 90 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 135 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 135 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 135 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.115 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 165 |
| M-pak Bredde (mm) | 165 |
| M-pak Høyde (mm) | 65 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.154 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 5 |
| D-pak Lengde (mm) | 250 |
| D-pak Bredde (mm) | 180 |
| D-pak Høyde (mm) | 210 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.878 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 360 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 990 |
| T-pak Vekt (kg) | 88.216 |
| Markedsføringshefte (nno) | Download here |
| Teknisk vedlegg 1 (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| BIM objektfil Archicad | Download here |
| BIM objektfil Revit | Download here |