FLATVINKEL FOR LF30060 GRÅ
| ETIM-klasse | EC000864 Flatvinkel for installasjonskanal |
| Høyde | 30 mm |
| Bredde | 60 mm |
| Vinkelområde | 90 ° |
| Vinkelområde | 90 ° |
| Halogenfri | Nei |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Egnet for funksjonsopprettholdelse | Nei |
| RAL-nummer | 7030 |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1728 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |