Flatvinkel / L vinkel for LF kanal 60×60
| Weight (net) | 0.064 |
| ETIM-klasse | EC000864 Flatvinkel for installasjonskanal |
| Høyde | 60 mm |
| Bredde | 57 mm |
| Vinkelområde | 90 ° |
| Vinkelområde | 90 ° |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Egnet for funksjonsopprettholdelse | Nei |
| RAL-nummer | 9016 |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 45 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 128 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.09 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 5 |
| M-pak Lengde (mm) | 255 |
| M-pak Bredde (mm) | 185 |
| M-pak Høyde (mm) | 105 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.07 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 5 |
| D-pak Lengde (mm) | 255 |
| D-pak Bredde (mm) | 185 |
| D-pak Høyde (mm) | 105 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.425 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 720 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 997 |
| T-pak Vekt (kg) | 86.2 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |