Flatvinkel LF110 svart
| ETIM-klasse | EC000864 Flatvinkel for installasjonskanal |
| Høyde | 60 mm |
| Bredde | 110 mm |
| Modell / utførelse | Hettefasong |
| Vinkelområde | 90 ° |
| Vinkelområde | 90 ° |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Andre |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Egnet for funksjonsopprettholdelse | Nei |
| Farge | Svart |
| RAL-nummer | 9011 |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Type feste | Låsbar |
| Slagfasthet | IK07 |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 150 |
| M-pak Bredde (mm) | 150 |
| M-pak Høyde (mm) | 60 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.13 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 5 |
| D-pak Lengde (mm) | 260 |
| D-pak Bredde (mm) | 190 |
| D-pak Høyde (mm) | 205 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.76 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 360 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 970 |
| T-pak Vekt (kg) | 79.72 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
