FLERFUNKSJONSTERMOSTAT
| Lengde (mm) | 64 |
| Bredde (mm) | 52.5 |
| Høyde (mm) | 85 |
| Modell / utførelse | Analog |
| Sensortype | Fjernføler |
| Merkespenningsområde | 230 V |
| Merkespenningsområde | 230 V |
| Merkefrekvens | 50 Hz |
| Merkefrekvens | 60 Hz |
| Antall kanaler | 1 |
| Tekstveiledning i displayet | Nei |
| 24 timers program | Nei |
| Ukesprogram | Nei |
| Korteste temperaturfase | 1 min |
| Ferieprogram | Nei |
| Inngang for tidsprogram | Nei |
| Innstillingsområde komfort | 5 °C |
| Innstillingsområde komfort | 30 °C |
| Innstillingsområde frostbeskyttelse | -30 °C |
| Innstillingsområde frostbeskyttelse | 90 °C |
| Automatisk sommer-/vintertid omkobling | Nei |
| Driftsvelger | Ja |
| Oppkobling forvalg | Nei |
| Kontaktutførelse | Veksler |
| Nominell omkoblingsstrøm ved 250 V, potensialfri | 2 A |
| Nominell omkoblingsstrøm ved 230 V, ikke potensialfri | 2 A |
| Beskyttelsesklasse IP | IP40 |
| Bredde i antall modulmellomrom | 3 |
| Monteringsdybde | 63 mm |
| Klasse for temperaturregulator | I |
| Standby strømforbruk (solstandby) | 1.5 W |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.264 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 48 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1152 |
| Brukermanual (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
