Floor box
| Lengde (mm) | 253 |
| Bredde (mm) | 253 |
| Høyde (mm) | 79 |
| Antall innføringer | 3 |
| Antall apparatbokser | 2 |
| Antall jordede stikkontakter | 6 |
| Med kabeluttak i dekselet | Ja |
| Låsbart kumlokk | Ja |
| Kapslingsmateriale | Aluminium |
| Hus, overflatebeskyttelse | Andre |
| Materiale i lokk | Aluminium |
| Overflatebeskyttelsesdeksel | Andre |
| Overflatebehandlingsdekning | Andre |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Med utsparing i gulvbelegg | Nei |
| Dybde på gulvbeleggets utsparing | 3 mm |
| Kantlist til gulvbelegg | Ja |
| Farge | Andre |
| RAL-nummer | 9005 |
| Passer til innendørs installasjon | Ja |
| Passer til utendørs installasjon | Nei |
| Egnet for kanal under gulvet | Nei |
| Egnet for hult gulv | Ja |
| Egnet for innbygging i dobbelt gulv | Ja |
| For betonginstallasjon | Ja |
| Egnet for gulv i datarom | Ja |
| For våtrengjøring | Ja |
| Ytre diameter | 253 mm |
| Innfellingsdiameter | 242 mm |
| Minste innebyggingsdybde | 90 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 250 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 250 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 90 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 1.959 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 290 |
| M-pak Bredde (mm) | 250 |
| M-pak Høyde (mm) | 110 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.959 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 54 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 550 |
| T-pak Vekt (kg) | 154.9336 |
| Teknisk vedlegg 1 (eng) | Download here |
| Produktbeskrivelse | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| BIM objektfil Archicad | Download here |
| BIM objektfil Revit | Download here |