Flyttbar grenstav 8xstikk og 4xdata FTP
| Diameter (mm) | 80 |
| Lengde (mm) | 80 |
| Bredde (mm) | 80 |
| Høyde (mm) | 2300 |
| Nominell strøm | 16 A |
| Søyleform | Rund |
| Modell / utførelse | Ensidig |
| Ferdigtrukket kabel/ledning | Ja |
| Justerbar | Nei |
| Søylehøyde | 2300 mm |
| Søylehøyde | 2300 mm |
| Søyledybde | 80 mm |
| Søylebredde | 80 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Antall deksler som kan brukes | 1 |
| Overdelsbredde | 45 mm |
| Dybde på ovedel | 20 mm |
| Type feste | Fot (base) |
| Flyttbar | Ja |
| Egnet for himling | Nei |
| Gulvmontering | Ja |
| Kabelinngang | Topp |
| Gjennomgående profil | Ja |
| Materiele i grenstav | Aluminium |
| Materialkvalitet grenstav | Andre |
| Materiale grenstav halogenfri | Nei |
| Søylens overflate | Våtlakkert |
| Søylens farge | Hvit |
| RAL-nummer på søylen | 9010 |
| Materiale i overdel | Aluminium |
| Materialkvalitet overdel | Andre |
| Materiale overdel halogenfri | Ja |
| Overflate overdel | Våtlakkert |
| Farge overdel | Hvit |
| RAL-nummer på overdel | 9010 |
| Antall skillevegger | 1 |
| Nyttbart tverrsnitt | 1.5 mm² |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 2750 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 8.302 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 24 |
| T-pak Lengde (mm) | 2810 |
| T-pak Bredde (mm) | 510 |
| T-pak Høyde (mm) | 725 |
| T-pak Vekt (kg) | 219.248 |
| Brukermanual (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Hovedkretsskjema (.pdf) | Download here |
| Hovedkretsskjema (.dwg) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |