FRONT M/MYKKANT, SL 80mm hvit
| Lengde (mm) | 2000 |
| Bredde (mm) | 20 |
| Høyde (mm) | 80 |
| Høyde | 80 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Med teppelist | Nei |
| Tetningslist for overdel | Vegg/gulv |
| Beskyttelseslag | Ja |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | PVC (Polyvinylklorid) |
| Halogenfri | Nei |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer | 9016 |
| Dekor | Uten |
| Beskyttelsesklasse IP | IP40 |
| Slagfasthet | IK07 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 1000 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.283 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 24 |
| M-pak Lengde (mm) | 2040 |
| M-pak Bredde (mm) | 250 |
| M-pak Høyde (mm) | 130 |
| M-pak Vekt (kg) | 7.114 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 792 |
| T-pak Lengde (mm) | 2030 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1570 |
| T-pak Vekt (kg) | 274.762 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |