FRONT, SL 80mm hvit
| Lengde (mm) | 2000 |
| Bredde (mm) | 20 |
| Høyde (mm) | 80 |
| Høyde | 80 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Med teppelist | Nei |
| Tetningslist for overdel | Uten |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | PVC (Polyvinylklorid) |
| Halogenfri | Nei |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer | 9016 |
| Dekor | Uten |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 1000 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.25 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 36 |
| M-pak Lengde (mm) | 2045 |
| M-pak Bredde (mm) | 180 |
| M-pak Høyde (mm) | 90 |
| M-pak Vekt (kg) | 9 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2160 |
| T-pak Lengde (mm) | 2045 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1640 |
| T-pak Vekt (kg) | 677.8 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |