Front, SL 80mm kirsebær dekor
| Lengde (mm) | 2000 |
| Bredde (mm) | 20 |
| Høyde (mm) | 80 |
| Høyde | 80 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Med teppelist | Nei |
| Tetningslist for overdel | Uten |
| Beskyttelseslag | Ja |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | PVC (Polyvinylklorid) |
| Halogenfri | Nei |
| Dekor | Kirsebærtre |
| Beskyttelsesklasse IP | IP40 |
| Slagfasthet | IK07 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 2010 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 30 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.321 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 18 |
| M-pak Lengde (mm) | 2030 |
| M-pak Bredde (mm) | 180 |
| M-pak Høyde (mm) | 50 |
| M-pak Vekt (kg) | 5.77 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1872 |
| T-pak Lengde (mm) | 2030 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1600 |
| T-pak Vekt (kg) | 640.08 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |