Front til 80440100 og 80660100 S.1/B.x polar hvit matt
| Bredde (mm) | 55 |
| Høyde (mm) | 55 |
| Modell / utførelse | Andre |
| Avtrykk/indikering | Uten |
| Scanbart symbol barrierefritt | Nei |
| Anvendelse | Andre |
| Egnet for berøringssensor for BUS system | Nei |
| Type feste | Klemfeste |
| Overvåkningsvindu/lysuttak | Ja |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Termoplast |
| Halogenfri | Ja |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Type overflate | Matt |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer (lignende) | 9010 |
| Med tekstfelt | Nei |
| Med utskiftbar linse/symbol | Nei |
| Egnet for beskyttelsesgrad (IP) | IP20 |
| Bredde | 55.5 mm |
| Høyde | 55.5 mm |
| Dybde | 12 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.005 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 81 |
| M-pak Bredde (mm) | 62 |
| M-pak Høyde (mm) | 23 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.015 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 160 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 215 |
| D-pak Vekt (kg) | 2.78 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 3840 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 89.72 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
