Golf, merkestriper
| Weight (net) | 0.014 |
| ETIM-klasse | EC002287 Tilbehør til lite sikringsskap |
| Modell / utførelse | Merkelist/-skilt |
| Bredde | 400 mm |
| Høyde | 31 mm |
| Dybde | 0.16 mm |
| Innbyggingssted | I feltet |
| Materiale | Andre |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer | 9010 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 450 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.015 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 10 |
| M-pak Lengde (mm) | 400 |
| M-pak Bredde (mm) | 32 |
| M-pak Høyde (mm) | 3 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.024 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 10 |
| D-pak Lengde (mm) | 195 |
| D-pak Bredde (mm) | 155 |
| D-pak Høyde (mm) | 110 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.302 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2400 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 370 |
| T-pak Vekt (kg) | 30.248 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
