Golf, transparent merkeholder
| Lengde (mm) | 450 |
| Bredde (mm) | 260 |
| Høyde (mm) | 15 |
| Modell / utførelse | Merkelist/-skilt |
| Bredde | 450 mm |
| Høyde | 31 mm |
| Dybde | 0.2 mm |
| Innbyggingssted | I feltet |
| Materiale | Plast |
| Farge | Andre |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 450 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.02 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 15 |
| M-pak Lengde (mm) | 455 |
| M-pak Bredde (mm) | 210 |
| M-pak Høyde (mm) | 15 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.15 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 15 |
| D-pak Lengde (mm) | 470 |
| D-pak Bredde (mm) | 265 |
| D-pak Høyde (mm) | 105 |
| D-pak Vekt (kg) | 2.35 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1035 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 117 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
