GRENSTAV 80, ENKELTSIDIG M/KLEMFESTE 2,8m AL
| Lengde (mm) | 2800 |
| Bredde (mm) | 100 |
| Høyde (mm) | 70 |
| Søyleform | Rektangulær |
| Ferdigtrukket kabel/ledning | Nei |
| Justerbar | Ja |
| Søylehøyde | 2760 mm |
| Søylehøyde | 2760 mm |
| Søyledybde | 65 mm |
| Søylebredde | 98 mm |
| Antall deksler som kan brukes | 1 |
| Overdelsbredde | 80 mm |
| Dybde på ovedel | 15 mm |
| Flyttbar | Nei |
| Egnet for himling | Ja |
| Gulvmontering | Ja |
| Kabelinngang | Topp |
| Gjennomgående profil | Ja |
| Materiele i grenstav | Aluminium |
| Materialkvalitet grenstav | Andre |
| Materiale grenstav halogenfri | Ja |
| Søylens overflate | Anodisert/eloksert |
| Søylens farge | Aluminium |
| Materiale i overdel | Aluminium |
| Materialkvalitet overdel | Andre |
| Materiale overdel halogenfri | Ja |
| Overflate overdel | Ubehandlet |
| Farge overdel | Aluminium |
| Antall skillevegger | 1 |
| Nyttbart tverrsnitt | 5400 mm² |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 3100 |
| M-pak Bredde (mm) | 180 |
| M-pak Høyde (mm) | 160 |
| M-pak Vekt (kg) | 9.052 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 16 |
| T-pak Lengde (mm) | 3500 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 780 |
| T-pak Vekt (kg) | 169.832 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
