Gulvboks E09, 5mm lokk, grå farge
| Lengde (mm) | 275 |
| Bredde (mm) | 220 |
| Høyde (mm) | 60 |
| Utførelse deksel | Rektangulær |
| Antall innføringer | 1 |
| Antall apparatbokser | 3 |
| Antall jordede stikkontakter | 9 |
| Med kabeluttak i dekselet | Ja |
| Låsbart kumlokk | Ja |
| Kapslingsmateriale | Plast |
| Materiale i lokk | Plast |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Med utsparing i gulvbelegg | Ja |
| Dybde på gulvbeleggets utsparing | 5 mm |
| Kantlist til gulvbelegg | Ja |
| Farge | Grå |
| RAL-nummer | 7011 |
| Passer til innendørs installasjon | Ja |
| Passer til utendørs installasjon | Nei |
| Egnet for kanal under gulvet | Ja |
| Egnet for hult gulv | Ja |
| Egnet for innbygging i dobbelt gulv | Ja |
| For betonginstallasjon | Ja |
| Egnet for gulv i datarom | Ja |
| For våtrengjøring | Nei |
| Ytre bredde | 272 Millimeter |
| Lengde innbyggingsmål | 200 mm |
| Bredde innbyggingsmål | 253 mm |
| Minste innebyggingsdybde | 77 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 220 |
| M-pak Bredde (mm) | 275 |
| M-pak Høyde (mm) | 65 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.53 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 4 |
| D-pak Lengde (mm) | 290 |
| D-pak Bredde (mm) | 230 |
| D-pak Høyde (mm) | 280 |
| D-pak Vekt (kg) | 6.63 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 156 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 985 |
| T-pak Vekt (kg) | 283.57 |
| Teknisk vedlegg 1 (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
| BIM objektfil Archicad | Download here |
| BIM objektfil Revit | Download here |