GULVKANAL 11x41mm GRÅ
| Lengde (mm) | 1000 |
| Bredde (mm) | 41 |
| Høyde (mm) | 11 |
| Bredde | 40 mm |
| Høyde | 11 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Antall kanaler | 1 |
| RAL-nummer | 7030 |
| Selvklebende | Nei |
| Tetningslist | Nei |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Halogenfri | Nei |
| Driftstemperaturområde | 5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 70 |
| M-pak Lengde (mm) | 2045 |
| M-pak Bredde (mm) | 180 |
| M-pak Høyde (mm) | 80 |
| M-pak Vekt (kg) | 16.24 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 3360 |
| T-pak Lengde (mm) | 2045 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1480 |
| T-pak Vekt (kg) | 819.52 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |