GULVKANAL 17x75mm GRÅ
| Lengde (mm) | 2000 |
| Bredde (mm) | 75 |
| Høyde (mm) | 18 |
| Bredde | 73 mm |
| Høyde | 18 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Antall kanaler | 4 |
| RAL-nummer | 7030 |
| Selvklebende | Nei |
| Tetningslist | Nei |
| Med sklisikkert belegg | Nei |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Halogenfri | Nei |
| Maks belastning | 0.254 t |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 2000 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 75 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 18 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 1.089 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 32 |
| M-pak Lengde (mm) | 2045 |
| M-pak Bredde (mm) | 260 |
| M-pak Høyde (mm) | 80 |
| M-pak Vekt (kg) | 17.41 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1344 |
| T-pak Lengde (mm) | 2045 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1560 |
| T-pak Vekt (kg) | 771.22 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |