Gulvlistkanal underdel SL 80mm
| Lengde (mm) | 2000 |
| Bredde (mm) | 20 |
| Høyde (mm) | 80 |
| Høyde | 80 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Med teppelist | Nei |
| Halogenfri | Nei |
| Antall skillevegger | 2 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 2010 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 30 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.403 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 36 |
| M-pak Lengde (mm) | 2045 |
| M-pak Bredde (mm) | 260 |
| M-pak Høyde (mm) | 130 |
| M-pak Vekt (kg) | 14.5 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1188 |
| T-pak Lengde (mm) | 2045 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1630 |
| T-pak Vekt (kg) | 518.5 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |