Hovedvern, inntaksautomat, scp, 25-63A, 10kA, 230/ 400V
| Lengde (mm) | 73 |
| Bredde (mm) | 52.5 |
| Høyde (mm) | 85 |
| Innbyggingsdybde | 70 mm |
| Utløsningskarakteristikk | Andre |
| Poltall (totalt) | 3 |
| Antall beskyttede poler | 3 |
| Merkestrøm | 40 A |
| Merkespenning | 415 V |
| Nominell isolasjonspenning Ui | 500 V |
| Merkespenningstyrke Uimp | 6 kV |
| Nominell bryteevne Icn iflg. EN 60898 bei 230 V | 10 kA |
| Spenningstype | AC |
| Nominell bryteevne Icn iflg. EN 60898 bei 400 V | 10 kA |
| Nominell bryteevne Icu iflg. IEC 60947-2 ved 230 V | 30 kA |
| Nominell bryteevne Icu iflg. IEC 60947-2 ved 400 V | 15 kA |
| Frekvensområde | 50 Hz |
| Frekvensområde | 60 Hz |
| Innfelt montasje | Ja |
| Medkoblende nulleder | Nei |
| Overspenningskategori | 3 |
| Forurensningsgrad | 2 |
| Tilleggsinnretning mulig | Ja |
| Bredde i antall modulmellomrom | 3 |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Omgivelsestemperatur under drift | -25 °C |
| Omgivelsestemperatur under drift | 70 °C |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt flertrådet | 1 mm² |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt flertrådet | 25 mm² |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt entrådet | 1 mm² |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt entrådet | 35 mm² |
| Eksplosjonssikker | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 55 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.435 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 48 |
| D-pak Lengde (mm) | 365 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 230 |
| D-pak Vekt (kg) | 21.335 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1152 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1150 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
