IMPULSBRYTER, 1Ø
| Lengde (mm) | 66.3 |
| Bredde (mm) | 17.5 |
| Høyde (mm) | 83 |
| Antall NC-kontakter | 1 |
| Brytestrøm | 16 A |
| Vekselspenning | 230 V |
| Spenningstype | AC |
| Med signallampe | Nei |
| Hettefarge | Andre |
| Farge på knapp | Grå |
| Bredde i antall modulmellomrom | 1 |
| Innbyggingsdybde | 66 mm |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.005 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 12 |
| M-pak Lengde (mm) | 227 |
| M-pak Bredde (mm) | 97 |
| M-pak Høyde (mm) | 82 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.677 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 144 |
| D-pak Lengde (mm) | 366 |
| D-pak Bredde (mm) | 321 |
| D-pak Høyde (mm) | 239 |
| D-pak Vekt (kg) | 8.396 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 3456 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1106 |
| T-pak Vekt (kg) | 224.504 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |