Impulsrele 220V 16A 1S 1Ø
| Lengde (mm) | 63 |
| Bredde (mm) | 17.5 |
| Høyde (mm) | 83 |
| Funksjon | Mekanisk, bryter |
| Bredde i antall modulmellomrom | 17.5 |
| Innbyggingsdybde | 63 mm |
| Antall NO-kontakter | 1 |
| Antall NC-kontakter | 1 |
| Styrespenning 1 | 230 V |
| Styrespenning 1 | 230 V |
| Type styrespenning 1 | AC |
| Frekvens styrespenning 1 | 50 Hz |
| Frekvens styrespenning 1 | 60 Hz |
| Styrespenning 2 | 110 V |
| Styrespenning 2 | 110 V |
| Type styrespenning 2 | DC |
| Frekvens styrespenning 2 | 50 Hz |
| Frekvens styrespenning 2 | 60 Hz |
| Nominell brytestrøm | 16 A |
| Matespenningsområde | 250 V |
| Matespenningsområde | 250 V |
| Type matespenning | AC |
| Maks glødelampelast | 1800 W |
| Maks lysrørslast | 800 VA |
| Maks lysrørslast (duo-krets) | 1600 VA |
| Maks lysrørslast (parallell kompensert) | 900 VA |
| Maks brytestrøm (cos phi = 0,6) | 16 A |
| Manuell drift | Ja |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.14 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 108 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 25 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.135 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 3456 |
| D-pak Lengde (mm) | 365 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 215 |
| D-pak Vekt (kg) | 15.15 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2592 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1014 |
| T-pak Vekt (kg) | 386.6 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |