Innerhjørne, LF60110, Svart
| Lengde (mm) | 65 |
| Bredde (mm) | 138 |
| Høyde (mm) | 120 |
| Høyde | 60 mm |
| Bredde | 110 mm |
| Vinkelområde | 83 ° |
| Vinkelområde | 97 ° |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Egnet for funksjonsopprettholdelse | Nei |
| RAL-nummer | 9011 |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 160 |
| M-pak Bredde (mm) | 110 |
| M-pak Høyde (mm) | 105 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.168 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 5 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 250 |
| D-pak Høyde (mm) | 300 |
| D-pak Vekt (kg) | 1.046 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 120 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 50.104 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
