INNV HJ. PROFIL BRA65210D NAT.
| Lengde (mm) | 145 |
| Bredde (mm) | 145 |
| Høyde (mm) | 210 |
| Bredde | 210 mm |
| Vinkelområde | 90 ° |
| Vinkelområde | 90 ° |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Driftstemperaturområde | -30 °C |
| Driftstemperaturområde | 90 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 145 |
| M-pak Bredde (mm) | 145 |
| M-pak Høyde (mm) | 210 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.826 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 6 |
| D-pak Lengde (mm) | 380 |
| D-pak Bredde (mm) | 380 |
| D-pak Høyde (mm) | 440 |
| D-pak Vekt (kg) | 5.748 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 72 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1040 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
