INNV HJØRNE FOR LF 30045 hvit
| Weight (net) | 0.023 |
| ETIM-klasse | EC000862 Innvendig hjørne for installasjonskanal |
| Høyde | 30 mm |
| Bredde | 45 mm |
| Vinkelområde | 90 ° |
| Vinkelområde | 90 ° |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Egnet for funksjonsopprettholdelse | Nei |
| RAL-nummer | 9016 |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 90 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 46 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.025 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 80 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 50 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.024 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 8 |
| D-pak Lengde (mm) | 180 |
| D-pak Bredde (mm) | 130 |
| D-pak Høyde (mm) | 100 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.243 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2304 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 950 |
| T-pak Vekt (kg) | 94.984 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |