Innvendig hjørne for LF kanal 40×90
| Weight (net) | 0.097 |
| ETIM-klasse | EC000862 Innvendig hjørne for installasjonskanal |
| Høyde | 40 mm |
| Bredde | 90 mm |
| Modell / utførelse | Hettefasong |
| Vinkelområde | 83 ° |
| Vinkelområde | 97 ° |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Andre |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Egnet for funksjonsopprettholdelse | Nei |
| Type feste | Låsbar |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer | 9016 |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Slagfasthet | IK07 |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 45 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 115 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.105 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 5 |
| M-pak Lengde (mm) | 130 |
| M-pak Bredde (mm) | 113 |
| M-pak Høyde (mm) | 64 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.105 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 5 |
| D-pak Lengde (mm) | 255 |
| D-pak Bredde (mm) | 180 |
| D-pak Høyde (mm) | 205 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.64 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 360 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 965 |
| T-pak Vekt (kg) | 71.08 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |