ISO. STK. GJENNOMG. DIN-SKINNE
| Lengde (mm) | 130 |
| Bredde (mm) | 160 |
| Høyde (mm) | 35 |
| Bredde | 160 mm |
| Høyde | 35 mm |
| Dybde | 130 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.03 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 190 |
| M-pak Bredde (mm) | 180 |
| M-pak Høyde (mm) | 125 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.042 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1000 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 780 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
