Jordfeilblokk x250 4x250A
| Lengde (mm) | 105 |
| Bredde (mm) | 139.5 |
| Høyde (mm) | 93.2 |
| Merkespenning fra/til | 220 V |
| Merkespenning fra/til | 415 V |
| Merkestrøm | 250 A |
| Justerbar nominell feilstøm | Ja |
| Nominell feilstrøm fra/til | 0.03 A |
| Nominell feilstrøm fra/til | 6 A |
| Maks forsinkelse | 1000 ms |
| Justerbar forsinkelse | Ja |
| Antall poler | 4 |
| Lekkasjestrømtype | Andre |
| Støtstrømskapasitet | 5 kA |
| Frekvens | 50/60 Hz |
| Nominell isolasjonspenning Ui | 500 V |
| Merkespenningstyrke Uimp | 6 kV |
| Effekttap | 15 W |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt entrådet | 35 mm² |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt entrådet | 185 mm² |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt flertrådet | 35 mm² |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt flertrådet | 150 mm² |
| Beskyttelse mot feilutløsing | Ja |
| Med forriglingsmekanisme | Ja |
| Forurensningsgrad | 3 |
| Omgivelsestemperatur under drift | -25 °C |
| Omgivelsestemperatur under drift | 70 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 105 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 93 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 140 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 1.5 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 4 |
| M-pak Lengde (mm) | 190 |
| M-pak Bredde (mm) | 190 |
| M-pak Høyde (mm) | 105 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.36 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 4 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 215 |
| D-pak Vekt (kg) | 5.865 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 100 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 163.76 |
| Brukermanual (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
