JORDFEILRELE 4 KANALER: JUSTERB. V 16A
| Weight (net) | 0.25 |
| ETIM-klasse | EC001021 Jordfeilmodul for lastbryter |
| Nominell matespenning Us ved AC 50 HZ | 230 V |
| Nominell matespenning Us ved AC 50 HZ | 230 V |
| Nominell matespenning Us ved AC 60 HZ | 230 V |
| Nominell matespenning Us ved AC 60 HZ | 230 V |
| Nominell feilstrøm fra/til | 0.03 A |
| Nominell feilstrøm fra/til | 30 A |
| Maks tilslags tidsforsinkelse | 1000 ms |
| Justerbar forsinkelse | Ja |
| Maks nominell driftsspenning Ue | 230 V |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.29 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 33 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 97 |
| M-pak Høyde (mm) | 64 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.302 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 33 |
| D-pak Lengde (mm) | 371 |
| D-pak Bredde (mm) | 321 |
| D-pak Høyde (mm) | 214 |
| D-pak Vekt (kg) | 10.256 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 792 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1006 |
| T-pak Vekt (kg) | 269.144 |
| Brukermanual (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
